Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Sukcesy naszych uczniów w sportach zimowych

W ubiegłym tygodniu zakończyła się rywalizacja uczniów szkół dolnośląskich w sportach zimowych.

1. W dniu 03.03.2023 r. W Zieleńcu odbyły się Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie: pierwsze miejsce indywidualnie zajęła uczennica naszej szkoły Hanna Jaromin z klasy 8a, dzięki jej wynikowi, SP 64 wygrała rywalizację zespołową!!!

2. W dniu 09.03.2023r. na Czarnej Górze odbyły się Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim, naszą szkołę w tej konkurencji reprezentowały : Anna Kulesza z klasy 8b , Hanna Jaromin z klasy 8a oraz Julia Krzysztoporska z klasy 8c. Dziewczyny pokonały trasę slalomu gigantu i wywalczyły dla naszej szkoły Mistrzostwo Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim!!!

3. W dniu 30.03.2023r. na lodowisku "Spiska" we Wrocławiu odbyły się zawody łyżwiarskie "Błękitna Sztafeta". Naszą szkołę reprezentowały: Jagoda Kostkowska, Nina Trela, Maja Jarosz, Martyna Serafin, Jagoda Kowalewska i Janina Łagiewska. SP 64 w tych zawodach zajęła 5 miejsce!

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Małgorzata Lipowska

Data dodania: 2023-04-04 18:03:57
Data edycji: 2023-04-04 18:05:27
Ilość wyświetleń: 270

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Zobacz zdjęcie z naszej szkoły oraz ostatnich wydarzeń!

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Klasy

Zobacz

Nasi Partnerzy

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.