Kiermasz wielkanocny 2014 w naszej szkole.

W dniach 25-28 marca 2014 r. odbył się w naszej szkole Kiermasz Wielkanocny. Zorganizował go Samorząd Uczniowski, aby do naszej szkoły mógł zawitać jeden z wrocławskich krasnali. Już od wielu dni dzieci – pod okiem swoich nauczycieli – przygotowywały świąteczne ozdoby, wykonywały kartki świąteczne, pisanki i wszystko to, co kojarzy się ze świętami. Rodzice bardzo nas wsparli i przynieśli mnóstwo łakoci. Oj, czego tam nie było! Prym wiodły – oczywiście – mazurki, baby wielkanocne, ale nie zabrakło też innych ciast, niekoniecznie kojarzonych ze świętami. Wszyscy bardzo się starali, wiedzieli bowiem, na jaki cel zostaną przeznaczone zebrane pieniądze.

Pracy było dużo, ale i zainteresowanie też przekroczyło nasze  oczekiwania. Akcja zakończyła się sukcesem!  Sprzedaliśmy wszystko i teraz tylko czekamy na naszego krasnala.

Wszystkim, którzy nam pomagali, bardzo dziękujemy za okazane wsparcie i życzymy wspaniałych Świąt Wielkanocnych.

 

                                                                           Edyta Sałasznik

kiermasz 1kiermasz 2kiermasz 3kiermasz 4kiermasz 5

Font Resize
Kontrast