Lekcja w filharmonii

 W czwartek wybraliśmy się klasą do filharmonii na koncert pt.„ Wstań i tańcz ! ”. Grano nam różne gatunki muzyki, które bardzo się różniły. Jedna była wysoka a druga niska, wesoła lub poważna. Zagrano nam również na kawałkach drewna i to było bardzo ciekawe. Podczas koncertu ktoś nagle zaczął krzyczeć, a ja myślałem, że to efekty specjalne. Okazało się jednak, że to osoba niepełnosprawna. Pewnie się przestraszyła.

Bardzo podobała mi się wizyta w filharmonii, ponieważ przedstawiono utwory                           w sposób interesujący i nie nudziłem się. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie znów pojedziemy do filharmonii, a może do kina lub teatru.

                                                                                                          Krzysztof Stanisławski kl IIIc

 

W czwartek 9 stycznia  byłem z klasą w filharmonii wrocławskiej. Słuchaliśmy zespołu wrocławskich perkusistów składającego się z ośmiu muzyków. Spektakl pod tytułem „Wstań i tańcz” prowadził Jacek Wota. Tańczyli dla nas uczniowie ze szkoły baletowej przy operetce dolnośląskiej. Bardzo podobał mi się utwór z filmu „Różowa pantera”. Filharmonia to bardzo fajne miejsce,  które warto odwiedzić.

 

Jan Korytkowski kl IIIc

 

 

9 stycznia 2014 roku byłam z klasą w Filharmonii Wrocławskiej. Wycieczka odbyła się w ramach programu „Szkoła w mieście”.

Jechaliśmy autokarem do Filharmonii. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, poszliśmy się przebrać do szatni. Potem udaliśmy się na salę i zaczął się koncert. Przedstawienie miało tytuł „Wstań i tańcz!”. Wystąpili w nim uczniowie Szkoły Baletowej przy Operetce Dolnośląskiej oraz Zespół Wrocławscy Perkusiści. Najbardziej podobał mi się występ „Polki Pizzicato”, perkusiści grający na bębnach oraz „Różowa Pantera”.

Wycieczka była bardzo udana, bardzo mi się podobało.

Zuzanna Gos, Klasa III C

 

 

20140109_110946

20140109_110535

swm11

Font Resize
Kontrast