«

»

Mar 20

Crazy Kids

Bardzo prosimy o udział w zrzutce na naszą drużynę: https://zrzutka.pl/jfhsyg

Jak już wspominaliśmy drużyna „Crazy Kids” ze SP nr 64 we Wrocławiu na tegorocznej Olimpiadzie Kreatywności zdobyła specjalne wyróżnienie Oświecenia za oddźwięk społeczny, jednocześnie była najlepszą drużyną w swojej kategorii wiekowej w wyzwaniu społecznym. Jest to ogromny sukces nie tylko samej drużyny i jej trenerów, ale wielki zaszczyt dla SP nr 64. Otrzymaliśmy możliwość reprezentowania Polski na Światowej Olimpiadzie Kreatywności w USA. Niestety wiąże się to z całkowitym poniesieniem kosztów, kwota o której wspominam to koszt 70.000 zł na całą drużynę. Kwota ta niestety przewyższa możliwości finansowe rodziców jak i samej szkoły.
W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbę o wsparcie finansowe naszej drużyny, względnie o pomoc w dotarciu do ewentualnych sponsorów.
Każdy przejaw dobrej woli zostanie nagrodzony listem dziękczynnym jak i Wielką wdzięcznością zdolnych dzieci i ich rodziców. Dla potencjalnych sponsorów mamy możliwość dodrukowania loga firmy na koszulkach, w których drużyna będzie reprezentowała nasz kraj.
Każdy „grosz”się liczy, więc serdecznie prosimy o wsparcie i możliwość spełnienia marzeń dzieci.😀

Wszelkiej wpłaty prosimy przelewać na konto RR
Nr:83 1090 2398 0000 0001 1530 3249
Z dopiskiem „Drużyna DI”
Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy 😀