Archiwum kategorii: Uncategorized

Gru 10

Szlachetna Paczka

 Szlachetna Paczka – relacja

Gru 07

Mikołajki 2017

 Mikołajki – relacja

Gru 07

Konkurs zDolny Ślązaczek z języka niemieckiego

Z przyjemnością informujemy, iż uczennice klasy 6b Mia Olsen oraz Jagoda Klimza zakwalifikowały się do  II etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązaczek z języka niemieckiego. Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jutro trzymamy kciuki:)))))

Gru 06

Podziękowania dla Rodziców.

Szanowni Państwo, serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy odwiedzili Szkołę Podstawową nr 4 w sobotę 2 grudnia br. Cieszę się, że zechcieliście Państwo obejrzeć szkołę i zasięgnąć informacji bezpośrednio u nas. Życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia i liczę na kolejne owocne spotkanie. Z poważaniem, Teresa Bartnicka-Romanowska dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4″

Gru 05

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami klasy 1-3 Zebrania z rodzicami klasy 4-7

Gru 05

Szlachetna Paczka

Dzisiaj ( 5.12) obchodzony jest dzień wolontariusza. Z tej okazji została spakowana paczka dla rodziny, którą wspieramy w tym roku w akcji „Szlachetna paczka”. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. 

Gru 03

Konkursy – grudzień

KONKURS-ŚWIĄTECZNY

Gru 03

Dzień na wesoło – 6 grudnia

W środę 6 grudnia – w ramach kolejnego Dnia na wesoło – wszyscy przychodzą do szkoły w mikołajkowych czapkach. Punkty będą liczone do Ligi Klas.   

Lis 27

Dzień Życzliwości

 Dzień Życzliwości – relacja

Lis 26

WYNIKI KONKURSU „PAŃSTWA – MIASTA”

WYNIKI-KONKURSU-P-M

Lis 26

„Od inspiracji do kreacji” – występ w Przedszkolu nr 56

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły, w ramach programu miejskiego „Od inspiracji do kreacji” wystąpili przed publicznością z Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” we Wrocławiu. Tym razem, pod opieką pani Katarzyny Błaszczyk, pani Magdaleny Milejskiej oraz pani Katarzyny Koźlewicz uczniowie wraz z przedszkolakami przygotowali występ patriotyczny.

Lis 26

Uczniowie z Kółka Przyrodniczego podczas zwiedzania Wrocławia z przewodnikiem.

Starsze posty «