Bożena Karkus

Author's posts

Nieczynny sekretariat szkoły.

W dniach 1-5.08.2019, z powodu urlopu, sekretariat będzie nieczynny.

Kontakt telefoniczny do szkoły

W okresie od 4 do 19 lipca bardzo proszę kontaktować się ze szkołą pod nr telefonu 71 798 68 58 wew. 112. Po tym terminie również wew. 100.

Nadpłaty za obiady

Szanowni Państwo, Wszystkie nadpłaty za obiady wydawane w stołówce szkolnej automatycznie przechodzą na kolejny rok szkolny. Jeżeli jednak ktoś z Państwa chciałby otrzymać nadpłatę na swoje konto proszę o uzupełnienie podania ( dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce sekretariat, druki do pobrania ) i przesłanie go mailem na adres: obiady@sp64.pl zwrot nadpłaty

Godziny pracy szkoły w czasie wakacji.

W okresie wakacji szkoła czynna jest od 7.00 do 15.00.

Odbiór pozostawionych ubrań i rzeczy szkolnych.

Informujemy, iż ostatnim tygodniu roku szkolnego (od 17 do 22 czerwca) można odbierać w szkole  ubrania i inne pozostawione przez naszych uczniów rzeczy.

Płatności za obiady w czerwcu

Komunikat dotyczący terminu płatności czerwiec 2019

Uwaga zawieszamy strajk!

Od soboty 27 kwietnia strajk zostaje zawieszony. Od poniedziałku 29 kwietnia zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia lekcyjne, zgodnie z planem zajęć. Informujemy, iż od poniedziałku 29 kwietnia stołówka szkolna działa normalnie.

Prace remontowe na terenie placówki.

Informujemy, iż w okresie od 11 marca do 31 sierpnia 2019 r. na terenie placówki prowadzone będą prace remontowe, polegające na remoncie elewacji, wymianie nawierzchni oraz ogrodzenia, a także prace w zagospodarowaniu zieleni. Za utrudnienia przepraszamy.

Obiady płatności marzec 2019.

Komunikat dotyczący terminu płatności marzec 2019

Legitymacje uczniów

Poniżej link do wniosku o wydanie legitymacji uczniowi, któremu na aktualnym dokumencie, brak miejsca na kolejną pieczątkę. wniosek- legitymacja