Lut 05

Płatności obiady luty 2019

Komunikat dotyczący terminu płatności luty 2019

Wrz 21

Legitymacje uczniów

Poniżej link do wniosku o wydanie legitymacji uczniowi, któremu na aktualnym dokumencie, brak miejsca na kolejną pieczątkę.

wniosek- legitymacja

Maj 25

Pomagamy Pani Edycie

Szanowni Państwo,

mama naszej uczennicy od kilku miesięcy zmaga się z poważną chorobą – złośliwym guzem mózgu. 

Panią Edytę czeka jeszcze długie i kosztowne leczenie, dlatego w imieniu Rodziny bardzo prosimy o wsparcie finansowe.

Fundacja Potrafię Pomóc, Cybulskiego 35H, 50-205 Wrocław
nr 60 1140 2004 0000 3502 7501 0722, tytuł przelewu „darowizna dla Edyta Pustelnik 240-543”

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy!

Lut 14

Gala Talentów

Regulamin Szkolnej Gali Talentów

Lut 11

Warsztaty malarskie dla klasy 4c na ASP

15 stycznia 2019r na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni malarstwa prof. M.W.Kuczmy. odbyły się warsztaty malarskie dla klasy 4c. Każdy uczeń zrealizował ciekawą pracę na wcześniej przygotowanych podobraziach. Efektem warsztatów była prezentacja malarskich form przestrzennych w naszej szkole. Przy okazji pobytu na Akademii dzieci miały możliwość zwiedzenia pracowni rzeźbiarskich i malarskich, w których mogły zapoznać się z profesjonalnym warsztatem artysty malarza i rzeźbiarza. Uczniowie obejrzeli również bardzo ciekawą wystawę rzeźby krakowskiej ASP.

Magdalena Kuczma

 

Sty 29

„ Wielkie rzeki Europy – Ebro” – Od inspiracji do kreacji

24 stycznia chętni uczniowie z klasy 7a uczestniczyli w zajęciach „ Wielkie rzeki Europy – Ebro” organizowanych w ramach projektu miejskiego „Od inspiracji do kreacji” w Szkole Podstawowej nr 77 na ul. Świętego Jerzego we Wrocławiu.
Uczniowie mieli możliwość poznać specyfikę rzeki i organizmy w niej żyjące. Na zakończenie chór szkolny zaprezentował się w piosenkach związanych z rzekami m. in.: „Płynie Wisła, płynie..”
W tym roku działania w projekcie odbywają się pod hasłem „DROGA”, a działania pomiędzy współpracującymi z naszą szkołą placówkami (P119, SP 17, SP 77/Gim.21, P51) zatytułowane są: RZEKI – SZLAKI WODNE.

Sty 29

Mądrzy Cyfrowi

W pierwszym tygodniu ferii chętni uczniowie naszej szkoły biorą udział w zajęciach w ramach projektu Mądrzy Cyfrowi. Uczestnicy wspólnie piją herbatkę, jako symbol dobrych relacji. Podczas zajęć warsztatowych młodzież jest wprowadzona w świat wartości, takich jak: szacunek, uczciwość, mądrość oraz odwaga cywilna. Uczniowie w kreatywny sposób poznają wartości, dyskutują o nich, a także uczą się podczas ćwiczeń praktycznych ich rozpoznawania i nazywania, tak by w codziennym życiu umiejętnie je okazywać i nimi się kierować. Jednocześnie podczas zajęć ich uczestnicy rozwijają umiejętności cyfrowe, ucząc się tworzenia oraz obrabiania grafik i zdjęć, narzędzi do pracy w chmurze, czy zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu.
Uczniowie m.in. podczas zajęć stworzyli terminale życzliwości.

Sty 15

Konkurs historyczny o Wrocławiu z wykorzystaniem elementów informatyki

Zapraszamy do udziału w konkursie historycznym dotyczącym Wrocławia.
W I etapie należy wykorzystać znajomość historyczną oraz umiejętność tworzenia prezentacji.
Konkurs jest w drużynach 3 osobowych.

Zgody rodziców należy przynieść do 25 I 2019 do p. Walczak lub p. Kaboth.
Prezentacje przesyłamy do p. Kaboth na adres agnieszka.kaboth@sp64.pl do 28 I 2019.

Regulamin konkursu_Kocham Cię, Wrocław

Zgoda na udział ucznia w konkursie

Sty 13

Szkolny konkurs na kalendarz 2019

Wyniki:

I miejsce: Alicja Rutkowska

II miejsce: Laura Lisowska

III miejsce: Sergiusz Chernysov

Serdecznie gratulujemy!

Sty 07

Dzień Bezpiecznego Internetu w SP64

Dzień Bezpiecznego Internetu – zapowiedź wydarzenia i szkolnych konkursów.

Sty 06

„Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kampanii “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” organizowanej przez Fundację Dbam o mój Z@sięg.
Celem kampanii jest zwrócenie uwagi jak ważne są bliskie kontakty z rodziną, wspólne spędzanie czasu, a także kontynuowanie tradycji pisania kartek. Niektóre klasy określały ważne cele wysyłania kartek i redagowały wspaniałe życzenia do bliskich, aby sprawić im przyjemność.
Klasa 4a uznała, że szczególnie ważne w wysyłaniu jest to, że są one wyrazem pamięci i sprawiają radość tym, którzy je otrzymują.
Niektóre klasy układały rymowanki z życzeniami świątecznymi i wysyłały je bliskim. Klasa 7c wybrała się razem z wychowawcą na pocztę podczas wyjścia klasowego. Wszyscy wspólnie uznaliśmy, że pisanie kartek jest bardzo ważne.

W szkole pojawiła się gazetka z różnymi informacjami i ciekawostkami związanymi z internetem, komórkami itd., informacje niektóre nas zaskoczyły, a niektóre nawet przeraziły jak np. dane statystyczne dotyczące bakterii na telefonach.

W szkole pojawiło się również wyzwanie dla młodzieży, aby być offline przez 24 h. Niestety nie cieszyło się zbyt dużym zainteresowaniem.
Szkoda, że tak wiele młodych osób nie ma pojęcia jak spędzić czas bez telefonu.

Sty 03

Konkurs informatyczny

Regulamin Mistrz Komputerowy

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych – klasy IV-VII, województwa dolnośląskiego.

Zapraszamy do udziału! 

Sty 02

Kiermasz świąteczny

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu świątecznego. Zebraliśmy 5830 zł.  Pieniądze zostaną przekazane Wrocławskiemu Hospicjum dla Dzieci. 

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu.

Gru 30

Świąteczne spotkania

W ostatni dzień przed przerwą świąteczną klasy 4-8 uczestniczyły w apelu, podczas którego przedstawione były zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe Polski i innych krajów europejskich. Wspólnie zaśpiewaliśmy znane kolędy i piosenki świąteczne. 
Później odbyły się wigilie  klasowe.

Starsze posty «