Mar 20

Crazy Kids

Bardzo prosimy o udział w zrzutce na naszą drużynę: https://zrzutka.pl/jfhsyg

Jak już wspominaliśmy drużyna „Crazy Kids” ze SP nr 64 we Wrocławiu na tegorocznej Olimpiadzie Kreatywności zdobyła specjalne wyróżnienie Oświecenia za oddźwięk społeczny, jednocześnie była najlepszą drużyną w swojej kategorii wiekowej w wyzwaniu społecznym. Jest to ogromny sukces nie tylko samej drużyny i jej trenerów, ale wielki zaszczyt dla SP nr 64. Otrzymaliśmy możliwość reprezentowania Polski na Światowej Olimpiadzie Kreatywności w USA. Niestety wiąże się to z całkowitym poniesieniem kosztów, kwota o której wspominam to koszt 70.000 zł na całą drużynę. Kwota ta niestety przewyższa możliwości finansowe rodziców jak i samej szkoły.
W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbę o wsparcie finansowe naszej drużyny, względnie o pomoc w dotarciu do ewentualnych sponsorów.
Każdy przejaw dobrej woli zostanie nagrodzony listem dziękczynnym jak i Wielką wdzięcznością zdolnych dzieci i ich rodziców. Dla potencjalnych sponsorów mamy możliwość dodrukowania loga firmy na koszulkach, w których drużyna będzie reprezentowała nasz kraj.
Każdy „grosz”się liczy, więc serdecznie prosimy o wsparcie i możliwość spełnienia marzeń dzieci.😀

Wszelkiej wpłaty prosimy przelewać na konto RR
Nr:83 1090 2398 0000 0001 1530 3249
Z dopiskiem „Drużyna DI”
Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy 😀

Lis 21

Płatności za „zielone szkoły” – ważne informacje.

W sprawie wpłat za zielone szkoły proszę Rodziców w pierwszej kolejności o kontakt z wychowawcą klasy, który udzieli szczegółowych informacji. Rodziców proszę o wypełnienie i złożenie do wychowawcy oświadczenia.

 

Kwi 17

XXIV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjów Wrocławia

Z wielką radością informujemy, że nasze 2 uczennice klas V były najlepsze w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym. Karolina Kruzel zajęła 1 miejsce, a Maja Sołowiej – 2. Dziewczyny przygotowały teksty o Wrocławiu, nauczyły się ich na pamięć i pojechały po zwycięstwo. Nie miały sobie równych!

Serdecznie gratulujemy 🙂

Kwi 17

MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA

Samorząd Uczniowski włączył się w akcję ratowania polskich cmentarzy  niszczejących za wschodnią granicą.   W ubiegłym roku ponad 200 tysięcy uczniów (w tym my) , przekazało na ten cel jedną symboliczną złotówkę. Już 3 lipca 1400 młodych Dolnoślązaków wyjedzie do pracy na 150  cmentarzach położonych w okolicach Lwowa, Stanisławowa, Tarnopola, na Wołyniu

Zbiórka symbolicznych złotówek będzie prowadzona przez SU od poniedziałku (16. 04) do środy (18.04). Serdecznie dziękujemy za pomoc

Samorząd Uczniowski

Kwi 17

Lektura w pudełku

Lektura w pudełku

Uczniowie klas  5a i 5b po omówieniu lektury pt.  ,,Tajemniczy  ogród” spróbowali zmieścić treść książki w pudełku np.  po butach. Każdy miał na swoją pracę  inny pomysł, a wszystkie razem stworzyły cieszącą oko wystawę klasową. Gratulujemy pomysłów.

Kwi 17

Konsultacje z rodzicami

Konsultacje z rodzicami
Czwartek 26 kwietnia 2018 godz.17.00

Konsultacje z rodzicami

Kwi 16

ROWEROWY MAJ

Informacja o rowerowym maju dla szkół 16.04.2018

Kwi 16

Wielka Zbiórka Książek

Wielka-Zbiórka-Książek

Zaczytani.org – PLAKAT

Kwi 16

Edukacja w miejscach pamięci – Cmentarz Żydowski 11.04.2018r. Klasa 5a

11 kwietnia 2018 roku klasa 5a wzięła udział w lekcji muzealnej na Cmentarzu Żydowskim. Pani przewodniczka opowiadała o najwybitniejszych postaciach spoczywających w tym miejscu, o historii cmentarza i Żydów wrocławskich. Uczniowie zapoznali się z symbolami znajdującymi się na nagrobkach. Piękna pogoda umiliła nam pobyt w tym zaczarowanym miejscu.
Agnieszka Walczak- nauczycielka historii

Kwi 11

Fotorelacja z IV Szkolnego Festiwalu Nauki

Fotorelacja z IV Szkolnego Festiwalu Nauki
Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w organizację pokazów doświadczeń w szkole dziękujemy…
B. Kwaśniewska i K. Koźlewicz

Kwi 11

Klasa Va na zajęciach w Domu Europy na zajęciach o Unii Europejskiej – fotorelacja

Kwi 11

Wyniki konkursu literowania w języku angielskim Spelling Bee

Konkurs literowania – Spelling Bee

Kwi 11

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy dzień wiosny

Kwi 11

zDolny Ślązaczek z języka niemieckiego

zDolny Ślązaczek z języka niemieckiego – relacja

Starsze posty «